Novinky - NetyCraft

Nety
Craft
MENU
Nety
Craft
Nety
Craft
Nety
Craft
Nety
Craft
Přejít na obsah
Novinky
<<                                                                1                                                               >>
Halloweenský spawn! 29.10. 2019
Nová discord role pro všechny! 29.10. 2019
Stačí na našem discordu otevřít kanál request-role a kliknout na palec u té zprávy. Pokud na palec znovu klikneš, role se ti odebere.
Byl otevřen SHOP! 25.10. 2019
Můžeš ze nakoupit nějaké věci, v budoucnu proběhně rozšíření shopu a budete moct hlasovat jaké itemy bysme měli přidat. Dostaneš se tam /warp shop, /shop nebo /obchod
Nyní si lze zakoupit VIP a MegaVIP 28.9. 2019
Jak ho zakoupit a porovnání výhod najdeš na netycraft.cz/vip
Nový /warp home a upozornění po přihlášení 8.9. 2019
Byl přidán nový warp /warp home, který vás naučí jak si založit home, jak si založit více homes, jak smazat home, jak zobrazit vaše homes a kolik homes můžete mít. Hned po přihlášení vás nyní upozorníme na některé nové změny na serveru. Již dříve jste si mohli všimnout, že se zobrazovalo upozornění na 2 nová pravidla.
Více změn 23.8. 2019
Přidána 2 nová pravidla. Aktuální pravidla najdeš na http://netycraft.cz/pravidla.
Spraveno lezení po žebříku. Občas se stávalo, že když jste nahoře měli trapdoor vrátilo vás to zpět dolů.
Žádost o UnBan a možnost nahlášení chyby byla dočasně odstraněna. Bude se to řešit někde, kde je větší možnost moderace. Pravděpodobně discord.
Přidána možnost sedět 23.8. 2019
Stačí kliknout pravým tlačítkem na myši na schod. Nesmíte v ruce nic mít.
Změna barev rolí na discordu 21.8. 2019
Bezpečnostní změny v residencích 19.8. 2019
V nově vytvořených residencích se nyní automaticky při vytvoření nastavuje: phantomspawn false (Zakáže spawnování phantomů v residenci), riding false (Zakáže, aby cizí hráči mohli jezdit třeba na vašem koni), tp false (Zakáže, aby se cizí hráči mohli teleportovat do vaši residence). Teleportaci pro konkrétního hráče povolíte příkazem /res pset hráč tp true. Jezdění např. na koni povolíte pro konkrétního hráče příkazem /res pset hráč riding true. V residencích dříve vytvořených jsme to nastavili za vás.
Horní část webu dostala nové pozadí 18.8. 2019
2019 © NetyCraft.cz
Návrat na obsah